Kontakt Info

Župa sv. Ilije Proroka

Zrinsko-Frankopanska bb
BiH - 88360 Stolac

tel.: +387 (0) 36 853 005
fax: +387 (0) 36 853 005
mob: +387 (0) 63 357-111
e-mail: rajko.markovic@tel.net.ba

Tko je Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 77 
NAJAVA: Biskupijsko hodočašće u Zagreb na grob blaženoga kardinala Alojzija Stepinca u subotu, 3. ožujka 2018. PDF  | Ispis |  E-mail
Subota, 24 Veljača 2018 23:20

Grob Kardinala StepincaBiskupijsko hodočašće u Zagreb na grob Bl. Kardinala Alojzija Stepinca, 3 ožujka 2018. u sljedeću subotu: Putujemo u tri autobusa sa 150 hodočasnika i s našim folklorom, u povratku ćemo posjetiti grob pokojnog predsjednika dr. Franje Tuđmana na Mirogoju, javljajte svojima po Zagrebu i pozovite ih na ovaj susret.

Očekuje se veliki broj autobusa i hercegovačkog puka, jer je ovo hodočašće čitave Hercegovine. Sv. Misu predvodi naš biskup Ratko u koncelebraciji nas hercegovačkih svećenika.

Ponesite hranu i piće za puta, putovnice, džeparac i osobne stvari. Putujemo Autocestom Bijača-Lučko Zg. i stajemo usput po dva puta na odmorištima. Svi dođite pred crkvu s petka na subotu u ponoća, tu ćemo napraviti prozivku i pročitati tko ide u koji autobus, a kako se tko javljao tako i ide u taj autobus, ne ulazite u autobuse dok se pred crkvom o svemu ne dogovorimo i blagoslovimo putovanje. Izgleda da će se i vrijeme u subotu popraviti, a ako bude kakvih izmjena koje će nam javiti iz Biskupije, objavit ću ih u petak na Križnom putu i na Župnom portalu.

Program u Zagrebu: 10,30 pokorničko bogoslužje i prigoda za sv. ispovijed, u 11,30 s. svečana sv. Misa, poslije Mise zajedničko druženje pred katedralom, pa slobodno vrijeme i u 15,00 s. polazak ispred katedrale.

 

VIDEO: Gospin plač - Stolac 2015.

Zdravo Tijelo Isusovo (stolački napjev - Hercegovina)

"Gospin plač" u izvedbi
HKUD Stolac, crkveni zbor ''Mladi''

možete preuzeti ili pogledati OVDJE!

Video: Zdravo Tijelo Isusovo – Stolac 2015.

Zdravo Tijelo Isusovo (stolački napjev - Hercegovina)

"Zdravo Tijelo Isusovo" u izvedbi
HKUD Stolac, crkveni zbor ''Mladi''

možete preuzeti ili pogledati OVDJE!

VIDEO: O mila Majko nebeska - Stolac 2015.

Zdravo Tijelo Isusovo (stolački napjev - Hercegovina)

"O mila Majko nebeska" u izvedbi
HKUD Stolac, crkveni zbor ''Mladi''

možete preuzeti ili pogledati OVDJE!

Sv. Misa iz Stoca na YouTube-HRT

Sv. Misa iz Stoca 03.03.2013. dostupna na youtube-u

Sv. Misu i portret grada i župe možete pogledati i/ili preuzeti OVDJE!

Home Vijesti NAJAVA: Biskupijsko hodočašće u Zagreb na grob blaženoga kardinala Alojzija Stepinca u subotu, 3. ožujka 2018.