3. N. Korizme (Bezimena), 4. ožujka 2018. "B" PDF  | Ispis |  E-mail
Subota, 03 Ožujak 2018 23:08
  • Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 s. ujutro, osim u petak u 16,30 s. na Križevcu.
  • Sv. Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00; 9,30 i 11,00 s., a danas samo 1 u 11,00 s.
  • Pokorničko hodočašće u Hrasno: Danas hodočastimo na Pokorničko korizmeno hodočašće u Svetište Kraljice Mira u Hrasno, župe: Stolac, Gradina i Tepčići. Polazak osobnim autima u 14,00 s. od župne crkve ili kad tko može, idemo preko Drenovca. Program u Svetištu: u 15,00 s. Križni put, zatim sv. ispovijed, a u 16,00 s. sv. Misa. Poslije Mise, povratak svojim kućama.
  • U sljedeću nedjelju, četvrtu korizmenu, 11. ožujka: pohodit će nas korisnici i djelatnici Caritasovih radionica za osobe s invaliditetom. Radi se o korisnicima iz tri radionice: „Nazaret“ i „Emanuel“ iz Mostara, te „Betlehem“ iz Čapljine. Ove osobe uz pomoć svojih instruktora izrađuju predmete od različitih vrsta materijala. Svaki njihov proizvod je poseban i originalan. Njihovi proizvodi bit će izloženi i ponuđeni za prodaju pred našom župnom crkvom, poslije sv. Misa. Kupnjom proizvoda pomažemo njihov rad. Naši će gosti s nama u nedjelju biti na sv. Misama, poslije Misa druženje pred crkvom i nabavka njihovih proizvoda, a nakon 3. sv. Mise domjenak i druženje u našoj dvorani.
  • Župni vjeronauk nedjeljama: poslije sv. Misa u 8,00 i u 9,30 s., a danas nema vjeronauka.
  • Tečaj priprave za kršćanski brak u Biskupijskom Centru u Stocu bit će za sljedeći vikend: 9., 10. i 11. III.
  • U petak je Križni put i sv. Misa na Križevcu, počinjemo ispod Križevca u 16,30 sati.
  • CnaK: Imate još novoga broja CnaKa u dnu crkve, pa nabavite po cijeni od 3 KM.
  • Prvopričesnici: Vjeronauk, ispiti i probe subotama u 10,00 s. u župnoj dvorani.
  • Krizmanici: Vjeronauk, ispiti i probe ponedjeljkom i četvrtkom u 17,00 sati.
  • Roditeljski sastanak za sve Prvopričesnike: bit će u sljedeću nedjelju poslije sv. Mise u 9,30 sati iza župnog vjeronauka.
  • Hodočašće u Zagreb: jučer, u subotu, 3. ožujka hodočastili smo na grob bl. kardinala Alojzija Stepinca. Ovo je bilo hodočašće hercegovačkih biskupija predvođeno našim biskupom u koje se uključila i naša župa s tri autobusa i 150 vjernika. Bilo je lijepo, svečano i dostojanstveno, svi smo se vratili prezadovoljni i duhovno obogaćeni, o čemu ćete, uz prigodne fotografije, ovih dana moći čitati na portalu naše župe.
  • Nedjelja solidarnosti: sva današnja lemuzina, po odredbi naših biskupa ide za najpotrebnije župe u BiH, pa molim sve one koji žele još dati svoj prilog za potrebne, a ima ih, sada će 2 naša ministranta stati na vrata crkve pa koliko tko može neka stavi u košarice. Hvala!
  • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu neka dođe poslije sv. Mise.

Home Vijesti 3. N. Korizme (Bezimena), 4. ožujka 2018. "B"