2. N. K. G., 14. siječnja 2018. "B" PDF  | Ispis |  E-mail
Subota, 13 Siječanj 2018 17:27
  • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 s. ujutro, a misne nakane imate na oglasnoj ploči.
  • Sv. Mise u sljedeću nedjelju su 3 redovito: 8,00; 9,30 i 11,00 sati, kao i danas.
  • Cnak: Stigla je nova Cnak, pa nabavite u dnu crkve po cijeni od 3 KM.
  • U sljedeću subotu, 20. siječnja u dogovoru s Organizatorom bit će sv. Misa za Tenkiste HVO-a u našoj župnoj crkvi sv. Ilije Proroka u Stocu u 10,00 sati, poslije sv. Mise molitva i polaganje vijenaca na Centru grada kod Spomenika Hrvatskim braniteljima, a nakon toga druženje u stolačkom restoranu Sampjero. Svi koji možete pozvani ste u subotu na sv. Misu u 10,00 sati.
  • Groblje Vidovo Polje: U Župnom uredu kod odbornika možete platiti članarinu po 30 KM.
  • Opet oskvrnuće na našem Križevcu: Ovih dana, za sada, nepoznati počinitelji-barbari ispisali su neprimjerene i uvredljive poruke na križu i oltaru na stolačkom Križevcu. Sve je prijavljeno nadležnim institucijama, koje će, nadamo se, ovoga puta izgrednike pronaći i primjereno kazniti, jer je to čin izazivanja nacionalne i vjerske netrpeljivosti. Povodom ovoga zbunjujućeg slučaja oglasio se i Biskupski Ordinarijat iz Mostara, čiji smo osvrt prenijeli u cijelosti na naš Župni portal, pa možete pročitati.
  • Ovih dana, neki „karizmatici“ održavaju „duhovne seminare“ po nekim mjestima u Hercegovini: po hotelima, kinima i svadbenim salonima. Crkva upozorava sve svoje vjernike da u ovakvim seminarima ne sudjeluju.
  • Sutra u ponedjeljak sam poslijepodne u Mostaru na godišnjem izvještaju Biskupiji.
  • U Župnom uredu možete nabaviti kalendara od 12 lista 3 KM. i džepnih kalendara 2 KM.
  • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu neka dođe poslije sv. Mise.
  • Ovih dana umro je naš župljanin Niko Matić pokopan u Bjelojevićima, za pokoj njegove duše pomolimo se! Oče naš…

Home Vijesti 2. N. K. G., 14. siječnja 2018. "B"