• 1
 • 2
 • 3
 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 18,00 sati, osim subote radi vjenčanja u 18,30 sati.
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju su redovito 3: 8,00, 9,30 i 11,00 sati, kao i danas.
 • U sljedeću nedjelju je Misijska nedjelja: molit ćemo za Misije, a svi prilozi i lemuzina toga dana idu za naše misionare po čitavom svijetu, ponesimo svoj prilog u nedjelju za naše misionare.
 • Svaku večer listopadska pobožnost i sv. Misa u 18,00 s., osim u subotu u 18,30 s. radi vjenčanja, a četvrtkom klanjanje, potičem sve na listopadsku pobožnost, posebno našu djecu i mlade, a nedjeljom svi na sv. Misu.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Mirko Perić sin Zvonkin i Finke r. Gustin s Pješivca-Greda župa Aladinići i Monika Perutina kći Petrova i Slavice r. Bošković s Borojevića, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Stocu u subotu, 19. listopada o. g. u 17,30 s.
 • Cnak: još imate u dnu crkve novoga broja CnaKa pa nabavite po cijeni od 3 KM.
 • Župni vjeronauk: subotama redovito u 9,00 i 10,00 s., a između vjeronauka rad po sekcijama.
 • U petak, 18. X. je Lučindan–Sv-Luka evanđelist, sv. Misa na Komanju Brdu u 11,00 s., prigoda za sv. ispovijed prije sv. Mise, a poslije Mise zajedničko čašćenje i druženje kod kapele.
 • HVIDRA, Zagreb-Trešnjevka: U srijedu, 16. listopada dolazi nam HVIDRA iz Zagreba s Trešnjevke jednim autobusom sa svojim župnikom don Damirom, a u organizaciji našega župljanina Ivice Raguža Lazareva s Ćemalovine. Oni će kod nas u stolačkoj župnoj crkvi slaviti sv. Misu u 11,00 sati, posjetiti stolačke i župne znamenitosti, počastiti se malo uz prijateljsko druženje u našoj župnoj Dvorani za mlade i u restoran Sampjero na ručak. Dobro nam došli!
 • Folklor: U nedjelju, 20. listopada 2019. naše HKUD „Stolac“ slavi svoju 17.-tu obljetnicu svoga djelovanja. Osnovani smo u nedjelju, 20. listopada 2002. na prvoj folklornoj probi u 17,00 sati, na koju se okupilo 120 mladića i djevojaka iz naše župe i taj se broj zadržao nekoliko godina, pa ćemo u sljedeću nedjelju poslije sv. Mise u 9,30 sati, koju će pjevati naš Folklor, napraviti jednu prigodnu probu i obilježiti godišnjicu našega Folklora.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.